7 adet ürün bulundu
Karat Aralığı (CT) Artan Fiyat Azalan Fiyat
1.31 ct. Alexandrite Yüzük
1.31 ct. Alexandrite Yüzük
-%50
1.796 TL898 TL
1.34 ct. Pink Topaz Yüzük
1.34 ct. Pink Topaz Yüzük
-%50
1.948 TL974 TL
2.85 ct. Pırlanta Safir Yüzük
2.85 ct. Pırlanta Safir Yüzük
-%50
3.153 TL1.577 TL

Pırlanta Renkli Yüzük Modelleri

Pırlanta renkli yüzük modelleri koleksiyonunda ametist taşlı yüzükten pink topaz yüzüğe, pırlanta renk değiştiren yüzükten pırlanta pembe safir yüzüğe kadar birçok farklı seçenek bulacaksınız. Hayalinizdeki tasarımları bulmak istiyorsanız pırlanta merkezi koleksiyonundan gözünüzü alamayacaksınız. Günlük stilden gösterişli davetlere yakışacak kadar zengin tasarımlara sahip bu asil modeller çağdaş detaylarıyla da zamansız bir tarz sunuyor. Rüyalarınızdaki görünüme kavuşmak için bir pırlanta yüzük yeterli. Pırlanta merkezinin özel günlerinizi daha da güzelleştirecek birbirinden ışıltılı ve zarif pırlanta yüzük tasarımları rüya gibi bir yüzük hayal eden kadınların hayallerini gerçekleştiriyor.

Pırlanta renkli yüzük modelleri aynı zamanda evlilik alyansı olarak da kullanılıyor. Evlilik ve mücevher birbirlerinden ayrı düşünülmeyen iki kavram. İster klasikten vazgeçmeyenlere ister modanın sıkı takipçilerine, gelinlerin güzelliğini süsleyecek sayısız seçenek bulunuyor. Asil ve zarif görünümün en özel tamamlayıcısı pırlantanın kusursuz güzelliğiyle büyüleyici bir şıklık yakalayan pırlanta renkli yüzük tasarımları birbirinden güzel modellerle pırlanta merkezi kalitesi ile sizlere sunuluyor. Her zevke ve yaşa uygun olarak tasarlanan, her ortamda çekici görünmek isteyen kadınlara özel modellerle pırlanta renkli yüzükler sıra dışı olmayı sevenleri bekliyor.

Pırlanta, yüzyıllardan beri hayatımızda. Özel anlamlarının yanı sıra ışıltısıyla göz kamaştıran pırlanta ne şekilde olursa olsun kadınların her zaman gözdesi. Ve şimdi doğanın renkli taşlarıyla bu özel mücevher daha da güzel. Nesilden nesle aktarılacak kusursuzlukta olan bu harika pırlanta renkli yüzük modelleri, narin parmaklarınız ile buluşuyor. Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri onlara hayat boyu unutulmayacak bir armağan almak. Ömür boyu hatırlanacak bir hediyeye imza atmak için pırlantanın asaletinden yararlanın. Pembe altın, doğanın en değerli renkli taşları ve pırlantanın kusursuz uyumuna hayran kalacaksınız.

Copyright © 2019 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.