21 adet ürün bulundu
Karat Aralığı (CT) Artan Fiyat Azalan Fiyat
1.50 ct. Safir Beştaş Yüzük
1.50 ct. Safir Beştaş Yüzük
-%50
4.680 TL2.340 TL
0.32 ct. Pırlanta Tria Yüzük
0.32 ct. Pırlanta Tria Yüzük
-%50
5.090 TL2.545 TL
0.50 ct. Pırlanta Tria Yüzük
0.50 ct. Pırlanta Tria Yüzük
-%50
9.419 TL4.709 TL

Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri

Pırlanta beştaş yüzük modelleri yaşamınıza ışıltı katmaya geliyor. Zarif ve dikkat çekici modeller sadece pırlanta merkezi kalitesiyle… Çağdaş bir mücevher koleksiyonuna merhaba deyin! Her modeliyle dikkat çeken beş taş yüzük koleksiyonu pırlanta ışıltısını tam anlamıyla yansıtıyor. Pırlanta beştaş yüzükler anneler günü, doğum günü ya da yıldönümü gibi özel kutlamalarda harika bir hediye seçeneği. Aynı zamanda aşkınızı anlatmak için de benzersiz bir armağan. Aşkınızın her halini yansıtan, birbirinden farklı beş pırlanta ile bezenmiş bu harika modeller kalbinizi kazanacak. Gelin adayları bu özel tasarımlarla kendini buluyor. Pırlanta merkezinin mükemmel modelleri arasından kendilerini anlam olarak en yakın gördükleri pırlantaları seçiyor ve ömür boyu vazgeçmek istemeyecekleri bir mücevhere sahip oluyorlar.

En özel gününüzde her an mükemmel gözükmeyi garantiye alın. Şık ve göz alıcı bir koleksiyon olan pırlanta beştaş yüzükler birbirinden güzel modelleri ile aklınızı başınızdan alacak. Mutluluğa ilk adımınızı atarken heyecanınızı bir pırlanta beştaş yüzük ile taçlandırın. Evet demenin bundan daha güzel bir yolu olabilir mi? Birçok kadının küçüklüğünden beri hayallerini kabarık, prenses gibi hissettiren gelinlikler süsler. Bu gelinlikleri ise doğru mücevherlerle tamamlamak en önemlisidir.

Pırlanta beştaş yüzükler hem düğün gününüzde ışıltınızı yansıtacak hem de bir ömür parmağınızda en güzel anıları barındıracak. Size zarafeti sunan mücevher modelleri her an yanınızda. Masum duruş, zarif görünümü veren detaylar, incelikle tasarlanan pırlantalar. Hepsi pırlanta merkezi kalitesi ile kapınıza kadar geliyor. Pırlantalı beş taş yüzükler önemli günlerinize ihtişam katıyor. İddialı tasarımları tercih edin ya da klasikten şaşmayın, her zevke uygun bir beştaş yüzük bulacaksınız. Şık ve büyüleyici görünmek şimdi hayallerinizin ötesinde. Romantik anlamları estetik detaylarla taçlandıran modelleri keşfedin.

Copyright © 2019 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.