HAKKIMIZDA

İstanbul Kapalıçarşı’nın bitişiğinde toptan pırlanta satıcılarının caddesi Nuruosmaniye’de bulunan Pırlanta Merkezi, kuyumculuk sektöründe 1978’lere uzanan Türkiye’nin en büyük mücevher üretim kapasitelerinden birine sahip Lizay Pırlanta atölyelerinde ürünlerini ürettiriyor ve sertifikalatıyor. Web sitemizde sunulan tüm mücevherler Kapalıçarşı da bu işe yıllarını vermiş ustalar tarafından özenle üretilmekte, farklı kalite kontrollerden geçtikten sonra sizlere gönderimi sağlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve mücevher kutusuyla gönderilmektedir.

 

FİYATLARIMIZ NEDEN UYGUN?

Pırlantayı diğer sektörlerde ki mamüller gibi kıyaslama yapmak yanlış olur. Bilinen bir markadan aldığınız kaliteli kot pantolon ile daha ucuza ve kalitesiz kot pantolon satan firmadan aldığınız ürünler arasında kullanım süresinde ve rahatlıkta mutlaka sorun yaşarsınız.

Ancak pırlanta;

Pırlanta dünyanın belirli bölgelerinde ki madenlerden çıkartılarak Belçika başta olmak üzere Hindistan, Dubai v.b. ülkelerde işlendikten sonra toptan olarak satılmaktadır. Kısacası pırlanta satan her firma bu noktalardan pırlantayı temin etmek zorundadır. Yani diğer firmalar gibi bizde pırlantayı en büyük pırlanta kesim fabrikalarının bulunduğu bu ülkelerden temin ediyor, kapalıçarşıda Lizay Pırlanta atölyelerinde ürettiriyor ve düşük kar marjıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor satın alımlarınızın ardından sigortalı kargo ile ücretsiz olarak sizlere gönderim sağlıyoruz. Ayrıca içiniz rahat olsun diye, HRD logosu gördüğünüz tektaş ve beştaşlarımızda uluslararası HRD sertifikasıda sunuyoruz. HRD sertifikalı ürünlerimizde pırlantanın kemer kısmına sertifika üzerinde ki seri numarasıda HRD tarafından lazerle işlenmektedir.

Kapalıçarşı da bulunan mağazasında ve internet üzerinde ürünlerinin satışını gerçekleştiren Pırlanta Merkezi, tüm maliyetleri ve giderlerini (özellikle avmlerde ki yüksek mağaza kiraları, ekstra personel maaşları, genel giderler) minimize ederek bunu kar marjına yansıtabiliyor. Ayrıca diğer bildiğiniz pırlanta markaları gibi milyonlarca dolar reklam yatırımı yapmıyor, mağazalarımızın kirasını aldığınız ürünlerin fiyatlarına yansıtmıyoruz. Böylelikle kar marjımızı düşük tutabiliyoruz. Bildiğiniz markalar %200-300 e varan kar marjlarıyla ürünlerini satışa sunarken biz çok düşük kar marjlarıyla ürünlerimizi beğeninize sunabiliyoruz.

 

SAĞLADIĞIMIZ KOLAYLIKLAR

Bugün hangi mücevher mağazasından alışveriş yaparsanız yapın hediye ettiğiniz kişinin beğenmeme olasılığı her daim vardır ve hiçbir mücevher mağazasına aldığınız ürünü zarar etmeden iade edebilme hakkınız yoktur.  Pırlanta merkezinden yaptığınız alışverişlerde hiçbir mazeret belirtmeksizin 7 gün içerisinde (size tesliminden itibaren) iade edebiliyorsunuz.

Satın aldığınız üründe ölçü vb. yapılmasını istediğinizde ücretsiz olarak göndererek ölçüsünü yaptırabilirsiniz. Üstelik bu hakkınız ömür boyu baki. Ayrıca ürünlerimize işçiliğimize o kadar güveniyoruz ki bizlerden aldığınız her ürüne ömür boyu bakım garantisi veriyoruz.

 

 

Copyright © 2019 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.