Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İstanbul Kapalıçarşı’nın bitişiğinde toptan pırlanta satıcılarının caddesi Nuruosmaniye’de bulunan Pırlanta Merkezi, Türkiyenin en kapsamlı üretim merkezlerinden birinde ürünlerini ürettiriyor ve sertifikalatıyor. Web sitemizde sunulan tüm mücevherler Kapalıçarşı da bu işe yıllarını vermiş ustalar tarafından özenle üretilmekte, farklı kalite kontrollerden geçtikten sonra sizlere gönderimi sağlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ve mücevher kutusuyla gönderilmektedir.

 

FİYATLARIMIZ NEDEN UYGUN?

Pırlanta dünyanın belirli bölgelerinde ki madenlerden çıkartılarak Belçika başta olmak üzere Hindistan, Dubai v.b. ülkelerde işlendikten sonra toptan olarak satılmaktadır. Kısacası pırlanta satan her firma bu noktalardan pırlantayı temin etmek zorundadır. Yani diğer firmalar gibi bizde pırlantayı en büyük pırlanta kesim fabrikalarının bulunduğu bu ülkelerden temin ediyor, kapalıçarşıda Pırlanta Merkezi atölyelerinde ürettiriyor ve düşük kar marjıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor satın alımlarınızın ardından sigortalı kargo ile ücretsiz olarak sizlere gönderim sağlıyoruz. Ayrıca içiniz rahat olsun diye, HRD logosu gördüğünüz tektaş ve beştaşlarımızda uluslararası HRD sertifikasıda sunuyoruz. HRD sertifikalı ürünlerimizde pırlantanın kemer kısmına sertifika üzerinde ki seri numarasıda HRD tarafından lazerle işlenmektedir.

 

SAĞLADIĞIMIZ KOLAYLIKLAR

Pırlanta merkezinden yaptığınız alışverişlerde hiçbir mazeret belirtmeksizin 7 gün içerisinde (size tesliminden itibaren) iade edebiliyorsunuz.

Satın aldığınız üründe ölçü vb. yapılmasını istediğinizde ücretsiz olarak göndererek ölçüsünü yaptırabilirsiniz. Üstelik bu hakkınız ömür boyu baki. Ayrıca ürünlerimize işçiliğimize o kadar güveniyoruz ki bizlerden aldığınız her ürüne ömür boyu bakım garantisi veriyoruz.

 

Copyright © 2021 - Pırlanta Merkezi - Tüm Hakları Saklıdır.